☆ Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies). Możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w POLITYCE PRYWATNOŚCI.
NOCLEGI NAD MORZEM
- kwatery, apartamenty, domki letniskowe nad morzem
OFERUJESZ NOCLEGI nad morzem? - ZAREJESTRUJ SIĘ I DODAJ BEZPŁATNE OGŁOSZENIE!

Regulamin

REGULAMIN
§1
Niniejszy regulamin stanowi porozumienie pomiędzy właścicielem i użytkownikiem strony noclegi-nad-morzem.eu.
§2
Pod pojęciem użytkownika rozumie się każdą osobę posiadającą konto użytkownika na stronie noclegi-nad-morzem.eu.
§3
Dodawanie ogłoszeń na stronie noclegi-nad-morzem.eu jest możliwe po uprzedniej rejestracji i założeniu konta użytkownika.
§4
Użytkownik strony noclegi-nad-morzem.eu, który dokonuje rejestracji i zakłada konto na stronie noclegi-nad-morzem.eu, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z funkcjonowaniem strony, w tym np. informacji dotyczących wprowadzanych na stronie zmian i modyfikacji, informacji o przerwach w funkcjonowaniu strony, oraz informacji dotyczących posiadanego na stronie konta użytkownika i zamieszczonych ogłoszeń.
§5
Użytkownik dodający ogłoszenie na stronie noclegi-nad-morzem.eu zobowiązany jest do zamieszczania w ogłoszeniu informacji zgodnych z aktualnym stanem faktycznym i prawnym.
§6
Użytkownik może zamieszczać na stronie noclegi-nad-morzem.eu materiały graficzne, których jest właścicielem, lub do których posiada odpowiednie prawa. Zamieszczane materiały graficzne nie mogą odnosić się do działalności niezwiązanej z dodawanym ogłoszeniem, a w szczególności nie mogą stanowić reklamy niezwiązanych z ogłoszeniem firm, usług lub produktów. Zamieszczane materiały graficzne nie mogą posiadać dodanych nazw lub logo (np. w formie znaków wodnych) innych stron ogłoszeniowych albo odnoszących się do firm, usług, produktów lub działalności niezwiązanej z dodawanym ogłoszeniem.
§7
Użytkownik dodający na stronie noclegi-nad-morzem.eu ogłoszenie zawierające materiały graficzne wyraża zgodę na umieszczenie na tych materiałach graficznych logo lub nazwy strony noclegi-nad-morzem.eu.
§8
Zabrania się zamieszczania na stronie noclegi-nad-morzem.eu ogłoszeń o treści niezgodnej z prawem lub naruszającej normy współżycia społecznego.
§9
Treści zamieszczane przez użytkowników i opublikowane na stronie noclegi-nad-morzem.eu, a w tym w szczególności treść ogłoszeń, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
§10
Właściciel strony noclegi-nad-morzem.eu nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji zawartych w ogłoszeniach zamieszczanych przez użytkowników.
§11
Właściciel strony noclegi-nad-morzem.eu zastrzega sobie prawo do usuwania - bez dodatkowych wyjaśnień - treści, materiałów graficznych lub ogłoszeń niezgodnych z niniejszym regulaminem oraz kont użytkowników naruszających postanowienia niniejszego regulaminu.
§12
Właściciel strony noclegi-nad-morzem.eu zastrzega sobie prawo do usuwania kont użytkowników nie posiadających aktywnych ogłoszeń przez okres dłuższy niż 6 miesięcy. Przez aktywne ogłoszenie rozumie się ogłoszenie które jest widoczne dla wszystkich użytkowników strony noclegi-nad-morzem.eu.
§13
Właściciel strony noclegi-nad-morzem.eu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie.
Regulamin opublikowany w dniu 19.08.2017